Krovinių pervežimas

UAB BĖGMA užsiima tiek dalinių tiek pilnų krovinių pervežimu tarptautiniais maršrutais. Pagrindinė įmonės specializacija - dalinių krovinių gabenimas. Dėl išvystytos logistikos sistemos ir infrastruktūros bei darbuotojų patirties galime užtikrinti, jog Jūsų krovinys greitai, nebrangiai ir efektyviai bus pristatytas į nurodytą vietą.  JŪSŲ KROVINYS – TAI MŪSŲ RŪPESTIS

Regionai, kuriuose mūsų įmonė teikia transportavimo paslaugas: Vakarų ir Pietvakarių Europa, Baltijos ir Skandinavijos šalys. 

Gabename įvairios paskirties krovinius jiems pritaikytomis tentinėmis ar šaldytuvinėmis puspriekabėmis, taip pat, pervežame įvairią techninę įrangą specialiomis platformomis. Visi įmonės sunkvežimiai ir priekabos atitinka Euro 5 ir Euro 6 standartus. Sunkvežimiuose yra įmontuota interaktyvi palydovinio ryšio GPS sistema, leidžianti palaikyti nuolatinį ryšį su vairuotoju visą parą ir gauti tikslią informaciją apie sunkvežimio judėjimo ir buvimo vietą, o sunkvežimiuose įmontuota transporto kontrolės sistema leidžia atlikti skenavimo funkciją – einamuoju momentu siųsti ir gauti reikalingus dokumentus (CMR, sąskaitas ir pan.) bei persiųsti vaizdinę medžiagą.

Mūsų kompanijos darbuotojai yra pilnai susipažinę su krovinių tvirtinimo, vežimo, pakrovimo/iškrovimo kontrolės ir priežiūros taisyklėmis. Visi mūsų įmonės vairuotojai aprūpinti GSM ryšio telefonais bei GPS imtuvais, leidžiančiais pasirinkti racionaliausią ir trumpiausią krovinių vežimo maršrutą.

Siekdama ypač greitai ir saugiai pristatyti krovinius Vakarų Europoje mūsų įmonė didžiąją dalį krovinių gabena keltais. Tai taip pat padeda įmonei sumažinti sunaudojamo kuro kiekį, amortizacijos išlaidas bei sumažinti eismo įvykių tikimybę.

Krovinių pervežimo veiklą bei gabenamų krovinių saugumą garantuoja civilinės atsakomybės draudimas CRM. Įmonės draudimo kompanija – Lietuvos Draudimas.

Krovinių pervežimas šaldytuvinėmis puspriekabėmis

Termo transportu (šaldytuvais) gabenami produktai, reikalaujantys temperatūrinio režimo. Šaldytuvai turi temperatūros fiksavimo galimybę – nuo -25ºC iki +25ºC – bei FRC sertifikatus.

Kroviniai, gabenami šaldytuvinėmis puspriekabėmis:

  • Mėsos produktai: kroviniai reikalaujantys aukšto temperatūrinio režimo nuo -20ºC iki +20ºC;
  • Gėlės;
  • Pieno produktai;
  • Vaisiai, daržovės;
  • Kiti kroviniai reikalaujantys temperatūrinio režimo.

Giedrė Narvilienė

Vadybininkė
Tel.
+370 618 01613
Tel./faks.
+370 445 78305
El. paštas

Mindaugas Silkauskis

Vadybininkas
Tel.
+370 656 01141
Tel./faks.
+370 445 78305
El. paštas

Nijolė Vaitkuvienė

Vadybininkė
Tel.
+370 630 08987
Tel./faks.
+370 445 78305
El. paštas
Susisiekite su mumis